| AlinPlaya a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme misto. De preferat comedii de sa razi pana intri in spital laughing
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Americam pie (nu l-am vazut, da cica e fain)
American high school ( -||-)
Singur acasalaughing
Unu cu Silvester Stallone. Nu stiu cum se numeste. In film e politai (cred) si locuieste cu ma-sa. ma rog, e superlaughing. cred ca se numeste "Stai ca trage mama"
Tantalaul si gogomanul rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
Mie imi plac si alea cu "Cichi Cianlaughing". tot un fel de comedii islaughing
Cam atatea imi vin in minte acumbig grin

4 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Buna,
Eu iti sugerez sa vizionezi:
AVATAR, HACHIKO (THE STORY OF A DOG) (2009-decembrie lansat).
De asemenea daca esti pasionat de comedie poti viziona clasicele filme cu Bud Spencer, cu Mr. Bean, Rush Hour 1 si 2, Boys gone Bad cu Will Smith.
Vizionare placuta!

| daniDeeDee a răspuns:

Incearca

Yes Man
Bruce Almighty (Dumnezeu pentru o zi)

Jim Carrey = Regele comediilor.

| scumpikkk a răspuns:

Mie imi place la nebunie academia de politie, Mr.Bean imi plac filmele vechi chiar daca le-am mai vazut tot timpul ma uit in mod repetat.

| arhivistu a răspuns:

Eurotrip.Boat trip

Întrebări recente