| sergiu25bc a întrebat:

Buna seara.
Va rog sa vizionati acest mic filmulet facut de mine, daca aveti cont p e youtube, va rog sa lasa-ti 1 coment si 1 vot.
O seara buna, www.youtube.com/watch?v=UDKjNEfRemc
Vedeti ca am inca 1 filmulet in afara de acela, va dorec vizionare placuta

10 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Rezolvat... dar de ce la plimbare?

cami
| cami a răspuns:

Ai, ce scump era motanasul happy

lolita
| lolita a răspuns:

Dragalas motanul, dar tu alta traba nu aveai decat sa-l pui pe youtube?

auran
| auran a răspuns:

Pai la ce masaj i-ai facut cred ca-i trecuse cheful de plimbare...

| sergiu25bc explică:

Lolita, eu cred ca tu esti 1 pic frustata, am pus pe youtube 1 filmulet cu 1 pisic, nu am postat cum fac altii video cum umilesc copii nejutorati, sau fel de fel de filmari de prost gust, si daca nu ti-a placut filmuletul meu nu te uita ok.

| Anto97 a răspuns:

Vai cat de mumos eeeeeeeeeee...vai skumpiku! ador pisoi mici... a plecat la plimbare si a ajuns vedeta laughingwinking

| ShaKuri a răspuns:

Foarte tare filmu! atat de interesant incat. la final am realizat ca .trebuie sa ma mai uit inca o data.

| ShaKuri a răspuns:

Foarte tare filmu ! atat de interesant incat.. la final am realizat ca ..trebuie sa ma mai uit inca o data.

| ShaKuri a răspuns:

Foarte tare filmu ! atat de interesant incat.. la final am realizat ca ..trebuie sa ma mai uit inca o data.

| aimee_1205 a răspuns:

O sa filmez si eu cum zboara dimineata vrabiutele. Haide bre, sa fim seriosi!