| anonima333900 a întrebat:

sper sa ma ajutati! 1 Cum imi dau seama daca cineva este online pe facebook dar nu suntem prieteni(nu-l il am in lista la facebook)?
2.Cum imi dau seama la un prieten din lista daca:s-a imprietenit cu cineva, si cine a dat cui cererea de prietenie( prietenul meu sau persoana respectiva cu care s-a imprietenit)? Multumesc >mult!Funda Vot la cel care ma ajuta cel mai mult!

Răspuns Câştigător
| annyalexa a răspuns:

1. Nu ai cum, decat daca ii dai add si iti accepta cererea imediat, asta insemnand ca este online in acel moment. laughing
2. Nu ai cum sa iti dai seama care cui i-a dat decat daca poti sa te loghezi pe contul respectivei persoane.