| innayz a întrebat:

Stie cineva in cat timp soseste comanda de pe siteuri din strainatete? http://www.nike.com/ de exemplu. mersi mult.

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Comanda lucrurilor cumaprate din strainatate trebuie sa apara in maxim 10 zile daca tara de unde cumperi e tara din europa. Daca nu e tara europeana dureaza si cate 12 zile.Pa,pa

| cryssu2008 a răspuns:

Pentru comanda de pe site-uri europene in jur de 12 zile lucratoare, iar daca e din afara (sua, canada) in jur de 14 zile lucratoare.

Întrebări recente