| florina200 a întrebat:

stiti bancuri despre fructe daca da scrieti-mi cateva dar va rog bancuri decente. + si legume

1 răspuns:
| valerian94 a răspuns:

Cea mai tare laughing :Salata de Fructe
Mama îsi învata fiica:
- Nu-mi pasa, puteti sa mergeti în camera ta cu prietenul tau cât timp ne uitam la televizor în sufragerie. Dar daca face ceva ce nu-i permis sa ne dai de veste.
- Dar, mama, cum?
- Fii foarte atenta... Daca vrea sa te sarute strigi "pere". Daca vrea sa te prinda de sâni sa strigi "mere". Daca îsi pune mîinile mai jos, atunci sa strigi: "piersici"!
Se închid tinerii în camera fetei iar parintii se uita la televizor. Dintr-o data, se aude o voce strigînd:
- Salata de fructe! Salata de fructe!
Bafta!