| Ooterog a întrebat:

Buna :* Stiti ca pe facebook sunt aplicatii din ala cu intrebari si trebuie sa raspunzi si na... trebuie sa fac mai multe monezi ca sa pot vedea ce a raspuns persoana respectiva dar cand vreau sa raspund la prietenii mei de pe facebook imi apare o casuta care se incarca sa-mi apara toti prietenii mei ca sa raspund dar se incarca foarte greu. Astept si jumate de ora si degeaba. De ce face asa sad?

2 răspunsuri:
| Irenee a răspuns:

Pai, probabil ai foarte multi prieteni, si de-aia. si acea casuta am impresia ca este de fapt o invitatie la acel joc pentru toti prietenii. Ai grija cu cei care nu suporta invitatiile big grin! Stii ca sunt destul de multi. happy :*

| Jessica15 a răspuns:

Probabil compu tau e mai vheci sau nu stiu foloseste alt browser ca [poate ai unu care nu are plugin-uri instalate si de aia face asa incearca google chrome. opera. poate o sa iti mearga. happy