| DenyBuby a întrebat:

Stiti cumva laughing..cum se numeste efectul sau cum pot face o poza asa "clara" pe ce program..https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/......_n.png..am photoshop cs6 dar nu gasesc efectul (action) care sa faca poza asa ..si am cautat pe google si pe youtube tutoriale dar nimic. nu stiu cum se numeste acel efect, care face parul atat de clar si fetele etc. big grin FUNDA CARE STIE big grin!

8 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Access denied. daca poti gasi o imagine alta decat facebook ar fi super

| DenyBuby explică (pentru Danzell):

Ai fb sa ti-o trimit?

| Danzell a răspuns (pentru DenyBuby):

Sorrry nu dau fb la necunoscuti laughing golden rule

| DenyBuby explică (pentru Danzell):

rolling on the floor.ok,uitate pe pagina Criss Si Ana de pe fb ii o pagina de 20.650+ llikeuri cu o poza cu Cristina aia din lala band si ana la profil laughing.iar postarile de pe pagina aia are un efect care e pe toate pozele si le face clare big grin.

| Danzell a răspuns (pentru DenyBuby):

Aa instagram clar. efectu asta il faci in 2 secunde in photoshop cu gradient overlay si transparecy sau cu blending.

| DenyBuby explică (pentru Danzell):

Ce gradient overlay si cat transparency sa fie adica cat sa fie de transparent laughing? big grin

| Danzell a răspuns (pentru DenyBuby):

Vezi si tu experimenteaza. nu pot sa iti zic exact. la gradient e probabil liniar. la overlay trebuie sa vezi si tu care merg. care arata ok

| ElleElly a răspuns:

Nu merge...