| Guitarlove a întrebat:

Stiti cumva filme cu spioni? In care spionii sa fie de preferabil femei? Multumesc.

10 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Mata Hari(1932), cu Greta Garbo, deşi Mata Hari n-a fost în realitate o spioană, Secret Agent(1936), North by Northwest, Arabesque, Where Eagles Dare, Topaz, Three Days of the Condor, The Russia House, Nikita(1990), cu Anne Parillaud, deşi eroina e mai degrabă asasin în slujba serviciilor secrete decât spion, Patriot Games, Clear and Present Danger, Ronin, Enigma(2001), cu Kate Winslet şi Saffron Burrows, filmele cu James Bond, Charlotte Gray(2001) cu Cate Blanchett

| Bishop a răspuns:

Charlie's Angels

| User a răspuns:

Ingerii lui Charlie. cred:-s, nu-s sigur pentru ca nu l-am vazut da' din reclame parea ca alea is spioanelaughing.

| User a răspuns:

Aaa si alea cu james bond, bine, ala e barbatlaughing

| User a răspuns:

Huo, hotiiiii!
Hai cu funda ca am dat raspunsu' corect waiting
laughing

| ilinca98 a răspuns:

Incearca filmu Aeon Flux tongue

| Katiee^^ a răspuns:

@paul27: Exact asta vroiam sa zic eulaughing)
Nu stiu thinking Incearca Spioanele de pe Jetix...

| Moneyandfame a răspuns:

Tu vrei sa te faci "spioanca"?

| dragalasica a răspuns:

Ex. familia mea de spioni, james bond etc.

| Summer_1837 a răspuns:

Asa cu femei nu prea stiu. Uite cateva care le stiu eu : Quantum of Solace: Partea lui de consolare

The Good Shepherd

Agent cody banks

Spy school

Mission: Impossible 1, 2, 3

D. E. B. S.

Triple agent

Agent Cody Banks 2: Destination London

The recruit

I spy

Spy game

The Bourne Ultimatum
Sper ca am fost de ajutor