| cosminaelena99 a întrebat:

Buna,stiti cumva povesti de dragoste(carti sau filme) cu adolescenti(dar nu neaparat) in care o fata se indragosteste de un baiat dar e prea timida sau ii e frica sa recunoasca big grin? Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Pauu16 a răspuns:

O carte faina ar fi "Invitatia la vals"-Mihai Drumeș...e foarte frumoasa dar sfarsitul este trist. "Dragoste implinita " Barbara Cartland si "Sapte povesti de dragoste ". Ultimele doua le poti comanda de la Nemira de pe net. Funda? :-)

1 răspuns:
| Alexandru8520 a răspuns:

Nu iti pot raspunde exact, dar am cateva filme cum ar fi "Ghost" "One Day" sau "The notebook" si carte : "Scrisori de la Sam-James Patterson... e un roman de dragoste foarte frumos, merita citita"