| nocomment_4400 a întrebat:

Buna

stiu ca pare ciudat dar caut o prietena aici pe TPU ca sa povestim despre diferite chestii sa ne cunoastem mai bine sa avem lucruri in conum sa povestim despre serialele la care ne uitam sau filmele...sa fim prietene pe mess, bune, sper ca ma intelegeti ce vreau sa sp...
ce fata ar vrea sa-mi lase un mesaj (cu cate ceva despre ea nu multe macar varsta sau chestii de genul asta, si serialele la care se uita: daca se poate) eu apoi ii dau un mesaj cu id meu:X

va multumesc

8 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu ar fi mai frumos sa ne zici tu ceva despre tine mai intai. Doar de curiozitate... happy

| AmandytaErhan a răspuns:

Buna draga.eu vreau, eu tot caut o prietena cu care sa-mi impartash gandurile! iti scriu eu un mesaj, ok? (laughing

| JustSimple a răspuns:

Bine si eu caut o prietena ca tine
imi place sa vb si sa vb despre baieti muzica dar fara barfe nu sant de aia nah daca vrei sa fim prietene lasa-mi un mesaj
te pup
paa

| Ingerash a răspuns:

Esti fata sau baiat?

| FallingRain a răspuns:

Da chiar poate ne spui macar cati ani ai ca sa stim si noi cu cine vorbim si cui povestim despre viata noastra. Apoi, iti spun cu placere :X

| onyka a răspuns:

Buna. Draguta intrebare tongue.Pai eu am 14 ani, ador in timpul liber sa ma uit la un film dar si chesti normale ca...sa ies cu prietenii, sa ma plimb cu rolele, etc. Imi plac foarte multe filme.Nu as avea loc sa le enumar.Dar cateva ar fi : Ghost whisperer(Mesaje de dincolo-serial); Two and a half man(Doi barbati si jumatate-serial); filme indiene mai amuzante: I hate luv storys; Kambakkht ishq( un film foarte bun de comedie); Om Shanti Om; Kuch Kuch Hota Hai; Lucky; si muuulte alte,comedie,groaza,drama,mister,etc. Imi place sa vorbesc cu prieteni pe mess, sa ma prostesc, sa glumesc,sunt o fire optimista si asa imi plac sa fie si prietenii mei : amuzanti,prietenosi, deschisi, energici.Imi place sa imi fac mii de prieteni.Lista mea de messenger e plina cu prieteni de peste tot.Asa ca daca vrei sa mai vorbim sa ne mai cunoastem...da-mi mesaj :X! pup si sper sa gasesti o prietena. Succes!

| smile14 a răspuns:

Buna...sint o persoana destul de placuta si as vrea sa ne cunoastem daca vrei scriemi in privat si ma descriu.Te pup draguta mea pa

| cicaradu a răspuns:

Nu te supara dar cati ani ai?big grin