| CrazyFox200 a întrebat:

Stiu ca pun o intrebare nu asa de grozava dar vreau sa stiu si parerea voastra, cum va fin peste un secol?

2 răspunsuri:
| Fatalbiscuit a răspuns:

Interesant dupa parerea mea. Sunt fascinant la cum evolueaza lumea de astazi si cand ma gandesc la intrebarea ta imi vine un sentiment de tristete ca nu o sa il apuc dar sunt printre norocosii care au apucat trecerea din secolul 20 in secolul 21.

Nu ne putem imagina cum poate fi peste un secol, nu putem sti nici cum va fi maine. Stiinta o sa uimeasca lumea.

| cypryx17 a răspuns:

Slaut eu zic ca pa pa sad daca mai apucam si noi 60 de ani e bine ca dupa un secol nu cred ca o sa mi fie asa bine happy