| Camiiiy a întrebat:

Am si eu o intrebare: ce parere aveti despre produsele avon? eu imi schimb parerea cu cat experimentez mai multe produse.sincer...eu cred ca nu au o calitate foarte buna. Vreau sa stiu si eu parerea voastrahappy

3 răspunsuri:
| JadeT a răspuns:

Heii. Eu sunt reprezentata la Avon, am cumparat o gramada de produse... jumate de catalog cred... pot sa spun ca, fondurile de ten, pudrele, rimelurile, parfumurile alea de dus si cremele pentru fata sunt bune. In rest nu. Ojele sunt frumoase dar la apa se ia imediat. Fardul de ochi..au nuante frumoase. dar dupa 2-3 ore nici nu se mai cunoaste ..bijuteriile se fac urate..eu atat imi mai imi cumpar de la avon ..fond de ten..parfumuri..de astea de ten..in rest pje farduri creioane le iau de la magazin ca sunt mult mai bune happy

| Innocentgirllove a răspuns:

Produsele sunt bune dar nu excelente sau cu atat mai putin cum le prezinta ei. Oriflame ii intrece.Eu am o prietena care e reprezentant la ambele firme asa ca am luat produse din ambele parti si vreau sa spun ca atunci cand primeam produsele de la avon eram dezamagita pentru ca ori nu aratau ca in revista ori nu erau bune insa cele de la oriflame aratau ca in revista erau extrem de bune deci in mai putine cuvinte se tineau de cuvant.Si avon este o firma buna cu produse bune insa nu m-as increde in ele prea mult.

| agoodvampire a răspuns:

Hmmm produsele sunt bunicele dar felul in care arata catalogul/reclama produselor e deranjant. De ex: arata in imagine ochii facuti cu rimel nu stiu de care si de fapt tipa din poza are gene false sau poza e facuta in photoshop. Mi-am cumparat un ruj culoarea capuccino si in revista arata cu totul altfel si cand l-am primit am fost putin dezamagita. In fine nu zic ca nu sunt bune dar de preferinta nu mi-as mai lua din reviste, as merge la un magazin de cosmetice si mi-as lua live de acolo laughing big grin Sper ca te-am ajutat