| Andreyutz_Andrey_1997 a întrebat:

Sunt clasa a8a si trebuie sa ii fac un discurs profesoarei de chimie.Si nu am nici macar o idee.Va rog sa imi dati ideii.Dau funda >:

3 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Doamna profesoară, modul d-voastră de predat chimie a fost atât de eficient/eficace, încât nu am ezitat niciodată să vă umplu frigideru'.

| LarisaStanciuu a răspuns:

Discursul trebuie sa fie din ''suflet ''nu copiat de pe net, nimeni de aici nu iti cunoaste profesoara.hee hee cum o cunosti tu!big grin

| MyGoodLife a răspuns:

Pai poti sa-i zice ce profesoara buna si minunata e ea