| onuticuta200312 a întrebat:

Buna sunt din campulung moldovenesc o localitate din judetul Suceava. Orasul nu este foarte mare...As vrea sa fac voluntariat dar nu stiu unde as putea sa fac si de la ce varsta se poate face.Pareri?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cauta asociatii sau fundatii in orasul tau. Conform legii voluntariatului poti deveni voluntar de la 16 ani.

1 răspuns:
| Constantin9704 a răspuns:

Buna! Si eu sunt din Campulung. Te duci la doamna Mia Otcu la casierie si ea va sti spre ce sa te indrume happy