| rosyspin a întrebat:

Sunt din Iasi si am 17 ani. Imi place sa desenez (grafica- creion sau carbune) si am si talent, mi-au spus toti cei care ma cunosc. As vrea sa ma inscriu undeva la desen, dar nu stiu unde sad. Are cineva vreo idee?

4 răspunsuri:
| danutzsan a răspuns:

Este Școala de artă în Iași, acolo-ți poți împlini visul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, nu stiu Iasiul, dar sigurpoate exista vreun club al copiilor (e drept, esti cam mare pentru asta). Sau te poti duce la Facultatea de arhitectura sa-ti gasesti un student, tu il "bobocesti" (il ajuti la munca de rutina pentru proiecte), iar el iti da sfaturi. Pe vremuri stiu ca se practica frecvent traba asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in aceeasi problema ca si tine. ai putea sa imi lasi si mie id tau?

| bluesky_9051 a răspuns:

Asteapta pana la 19 ani, si gasesti o specializare interesanta pentru tine la Universitatea George Enescu ( de arte ).