| Millanteria a întrebat:

Buna!
Sunt foarte multe intrebari din astea, dar a mea difera putin de toate. La scoala la halloween nu vreau sa ma deghizez, dar vreau sa ma imbrac in ceva "iesit putin din comun"! happy Ideei ceva? Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| sugus_8036 a răspuns:

Poti sa te imbraci gen emo.parul umflatlaughing. niste tenesi pantaloni negri rupti si un tricou happy ceva.coloratwinking.sper sa te ajute:*

2 răspunsuri:
| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

Eu m-am imbracat in cow-boy si chiar si cel mai popular si dragut baiat din scl mi-a cerut nr de tel si palaria

| Jesye a răspuns:

Incearca sa pui cat mai putine haine pe tine laughing sa fie rupte si alea si murdare daca se poate (sau desenate, pictate) sigur o sa sochezi big grin