| silviu766 a întrebat:

sunt nou la cs 1.6 si nu stiu cum sa fac sa joc straight face intru in el si dupa ce trebuie sa fac? raspuns rapid plz dau panglica la raspunsul cel mai folositor! (detaliat) big grin

Răspuns Câştigător
| PinkDea a răspuns:

Ca sa joci ai nevoie de un Ip pentru un sv de ex : 89. 44. 246. 135:27015 (ipu-rile le gasesti pe google )
asa deci intri in cs si dai " ~ " (fara " ", doar ~ ) scrii acolo " Connect " si scrii ip-ulwinking apoi dai Entrer

Daca vrei sa joci cu Boti cand intri in Cs dai"New game " si iti alegi cu cati boti vrei sa joci apoi harta si dai la "start"

[sper ca te-am ajutat ...succes la freguri]

2 răspunsuri:
| iryonutz a răspuns:

Pai. daca vrei sa joci cu pc-ul dai new game si start
Daca vrei sa joci cu ceilalti dai find server si iti alegi un server de acolo
Ok...
Cand ai intrat in joc ca sa cumperi ceva apesi B
Apoi alegi de acolo arme dar vezi sa ai bani pentru ele...
Gloantele de pistol de cumperi cu "." si cele de ak 47 colt... cu ","
Si de acolo te inveti singur
armele le schimbi pe 1 2 3 4
Si te sfatuiesc sa joci cu mousul si tastele :W A S D
Succeswinkingaaa si apesi TAB lung ca sa vezi ce sscoruri ai si de astea...restu le inveti de la sinebig grin

| phNNNN a răspuns:

Daca joci non steam trebuie sa-ti iei o varianta cu buti, daca nu ai varianta cu buti atunci cauta un server de cs pe public baga-l la favorite si dai join, daca joci cu steam poti intra doar pe internet la fel ca mai sus cauta un server de cs 16 baga-l la favorit sau scrii in consola connect si ip-ul serverului si asta-i tot