| Codrii a întrebat:

sunt noua si vreau sa organizez o petrecere in pijamale.
Vreau,va rog, niste idei pentru petrecere.
Dau funda

1 răspuns:
| RainmakerX a răspuns:

Sunt baiat dar incerc sa raspund. Daca as fi in locul tau m-as uita la un film...stiu si eu de exemplu o comedie sau nu stiu, un film de groaza, in mod sigur as comanda pizza big grin, as pune muzica si as face un concurs cu cel mai funny mod de a dansa, (sa faci poze ca sa aveti amintiri), as face impreuna cu prietenele clatite sau fursecuri asa ca sa fie mai amuzant, o bataie cu perne, concurs cu cea mai amuzanta invitata, puteti sa va adunati intr-un "cerc al prieteniei" si sa faceti ceva interesant si sa deschideti putin capitolul "boyfriend" smug
Puteti sa va machiati intre voi, sa jucati ceva carti/rummy etc. Stiu si eu?
Cam atat...
Succes!