| TeddyAle a întrebat:

Vreau sa dau in seara asta o petrecere in pijamale...si habar nu am ce activitati sa organizez.

Răspuns Câştigător
| Teodora341 a răspuns:

Ai reviste Bravo prin casa? daca da,rasfoiti-le. sau orice alt fel de reviste. uitati-va la niste filme horror, faceti o bataie cu perne, machiati-va, jucati baba oarba laughing, faceti whisper challenge, filmati-va in timp ce cantati (chiar daca nu aveti voce) etc.

3 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, puteti urmari un serial sau un film preferat, mancati popcorn, bataie cu perne, muzica buna, suc-uri chiar daca nu-s sanatoase la o petrecere mergehappy

| Nika29 a răspuns:

Jocuri:
Adevar sau provocare (ca sa fie interesant intrebari cit mai adinci big grin si provocari nebune )
Pune provocari pe niste biletele.
Jucati sticla daca sinteti multi

| Dene_Ioana_1969 a răspuns:

Eu zic : sa va bateți cu perne
Sa mergeți la mall
În parc
Comandați pizza
Faceți Chips gogoși etc.