| xLikeTpu a întrebat:

Sunt pe orange, am reincarcat cu 5 euro.
Mi-au venit 2 mesaje :

Primul : 500, 00 centi s-au alocat inb contul tau, activ pana la..., noul credit: 500, 00 centi.

Al 2 lea : Ai primit 60, 00 EURcenti credit bonus valabil pana la...

Deci. acum cat credit am? Din el ce optiune ff buna pot activa? apelez la *100# apoi?

2 răspunsuri:
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Ai 500. 00 centi
ai putea activa
1600min. in retea + 40 min nationale.= 5 euro
600 min. in reteea+ 20 min nationale= 4 euro

| Contrast a răspuns:

Tu nu esti in Orange young? Ai optiuni foarte bune 3000 min in retea, sms nelimitat, 75 min nationale si internationale si 75 sms nationale...sau sunt optiuni mai mici si mai ieftine...

Întrebări recente