| ingerashpierduth a întrebat:

tocmai am vazut pe net ca intr-un numar din revista Bravo Girl mai vechi in care era Miley Cyrus pe coperta si purta un tricou portocaliu a fost un interviu cu ea. Daca are cineva revista imi poate da si mie interviulbig grin
Dau fundita

1 răspuns:
| darkeyes a răspuns:

O aveam eu.straight face
Normal ca bolnava de mama mi-a aruncat`o! Are o boala sa imi arunce hartiutele si revistele de prin sertare( alea vechi ) rolling eyes! insa o poti gasi pe site-ul lor oficial in arhivawinking
Pa:*