| iLovedYou96 a întrebat:

tot eu sunt! imi place mult sa desenez, si as vrea sa desenez ceva dar sa fie mai simplu de exemplu : un cal, o pisica si chestii din astea si daca puteti sa imi trimiteti un site de unde pot sa vad desene pe care le-as putea face si eu, va rog mult de tot daca stiti sa-mi spuneti si mie ca mor de plictiseala, dau funda iar la celelalte raspunsuri dau vot!

Răspuns Câştigător
| кא๔ a răspuns:

Heyy iti dau un sfat daca poti sa faci un cal o pisica fi sigur ca poti sa faci si ceva mai complicat... Mie de exemplu imi place sa desenez in anime... intre pe google la imagini si scrie anime si gasesti foarte multee

Succes bazeazate ca poti si iti va iesi...

Pune muzica in timp ce desenezi. te va relaxa...
Pe mine ma ajuta chiar foarte mult

Fundaa:X