| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Acum cateva zile am editat o poza pe pizap si am vrut sa o salvez. Am dat next, am scris un nume, dar mai jos era o casuta bifata in care scria,, share on facebook ". Am dat next si mi-a aparut facebookul dar l-am inchis. M-am uitat mai tarziu la poze ( facebook ) si nu era nici una dar, am inteles ca este o problema si nu poti sa vezi ceea ce pui pe wall, asa ca mi-am facut alt cont si am incercat sa ma caut dar nu m-am gasit. S-a publicat deci poza pe facebook sau nu? FUNDA

P.S : Eram pe facebook cand am dat,, share on facebook".

1 răspuns:
| SmoKeToxic a răspuns:

Poi era bine daca erai dar inseamna k nu ai facut u ceva bine eu nu prea pot sa te ajut pentru ca nu folosesc pizzap dar mai intreaba prieteni.