| misa_9064 a întrebat:

acum doi ani era un joc la rezista media kinder,"secretul pergamentelor rosii"dar am pierdut prima revista cu reguli, cea cu desertul. unde o pot gasi? funda!

3 răspunsuri:
| alexmovila a răspuns:

Pe internet.

| DRAGOS_6234 a răspuns:

Unde pe net?

| Trixo00 a răspuns:

Buna...am eu prima parte aia care iti lipseste si eu am jocul dar din pacate nu mai am la celelalte 3 informatiile despre casutele respective... daca vrei iti pot da poze cu indicatiile de la prima si mie imi poti da la celelalte 3, emailu meu e punkerul99@yahoo.com