| P3trutz a întrebat:

acum recent mi-am instalat google chrome, si am intrat pe el, pe youtube...Si am vazut ca muzica care este pornita nu se incarca dungulita aia alba inainte si cand mut melodia mai in colo de fiecare data arata ca se incarca. Ofer funda la cel care imi spune de ce si ce tebuie sa fac!

2 răspunsuri:
| ElGreco a răspuns:

Atâta timp cât merge să asculţi muzică de ce te mai plângi? Sau chiar te-ai îndrăgostit de dunguliţa aia albă? straight face

| P3trutz explică:

Mersi mult, mi-ai fost de ajutor!