| cristinasotir a întrebat:

Am auzit ca Jurnalele Vampirilor se difuzeaza si in Romania, de la miezul noptii pe Pro Cinema. Dar cand? Pentru ca am vizitat programul pro cinema si nici urma de jurnale. Stie cineva cand se difueaza sigur? Multumesc happy

3 răspunsuri:
| sickoffallthings a răspuns:

Nu cred ca se mai difuzeaza, ei tot schimba serialele, probabil ca o sa il difuzeze iarasi parca au terminat sezonul 1.
http://www.tvmania.ro/......28970.html

| Fuzzyuzzy a răspuns:

Joi

| CucurzacIrina a răspuns:

Heii...Incepe din 17 februarie pe Diva universal, in fiecare luni, de la 21.00