| lSarcastiquel a întrebat:

am auzit de la o prietena ca maine nu mergem la scoala, e adevarat? multumesc.

7 răspunsuri:
| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Buna maine scolile vor fi inchise doar in Suceava http://www.romanialibera.ro/......86764.html sper ca te-am ajutat.

| LolaLollita a răspuns:

1. Daca te referi la a sta acasa datorita alegerilor, nu. Mergeti la scoala (mai putin in cazul in care esti studenta).

2. Daca e vorba de prea multa zapada, se va anunta la stiri diseara sau maine dimineata daca se vor inchide anumite scoli.

| Flaviucu a răspuns:

S-au mai pus peste 20 de intrebari de genul acesta azi. Si da, se merge la scoala!

| HermioneLove a răspuns:

Nu,doar studentii.Stiu ca pt.ca verisoara mea este studenta si ea nu merge maine la scoala.Dar ceilalti(adica cei de la scoala primara, generala si liceu)mergem sad
Nu s-a spus nicaieri ca nu am merge.
FUNDA?

| CaffeBoy a răspuns:

Nu

| Roxuts_Ureniuc_1995 a răspuns:

Da asa este, am sunat-o si pe diriga mea, ii adevarat. happy

| robertdutu2000 a răspuns:

Numai in Suceava nu se face scoala.