| CataNuStieCeNumeSaPuna a întrebat:

happy am auzit si eu o melodie cu niste versuri gen "cand soarele-apune, inima-mi spune ca marea-i un cantec pentru noi" ceva cu Tineretului Costinestihappy imi puteti spune ce melodie era si cine o canta?happy
Fundita:*

Răspuns Câştigător
| geo691 a răspuns:

Rezidentii Tineretului Dj's - Imnul Tineretului 2009 costinesti si aici ai un site :http://www.youtube.com/watch?v=Cc48T2DMmzY

1 răspuns:
| denysuk9500 a răspuns:

Buna.stie cineva cine canta melodia"cand soarele apare stau si ma gandesc la tine fetito ce mult te iubesc"va rog ajutati-masadbig grin