| MRmariusica a întrebat:

Am Counter Strike 1.6 si am luat un cod se silent aim big grin. Ma Jucam cu heckul linistit cand dupa o perioada imi zise ceva de genu server timed out si daca incercam sa intru pe servere imi iesea din joc si ca sa pot sa jocu cu cod in continuare trebuia sa-l reinstalez ):! Si cand l-am reinstalat m-am jucat pe un server tot cu codu ala si mi-a dat unu ban big grin si dupa iar imi aparea chestia aia cu server is timed out si culmea cand incercam sa intru in cs imi dadea eroare. Acum l-am reinstalat iar si am testat sa vad daca merge codu si mergea. Acum e intrebarea... Oare din ce cauza mi se intampla asta? Petru ca joc prea mult cu cod? Sau din ce cauza?

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Banul nu iti strica cs doar nu mai poti intra pe sv de la el, cred ca ai luat pica sau destroy, ai grija cu codurile un destroy nu iti face nimic dar de la mai multe incepe sa ti se buleasca pc-u

| smartlollipop a răspuns:

Ba da, te detecteaza. Si eu sunt admin (bine, sunt helper) pe un server si stiu cum sta treaba. Daca ai cod, exista un plugin care detecteaza codul sau pot vedea adminii, sau poate te reclama chiar playerii. Daca primesti PIKA sau destroy nu mai poti intra niciodata pe server, ti se strica jocul si posibil si calculatorul. Lasa-te de coduri daca nu vrei un calculator nou.

| MRmariusica explică (pentru smartlollipop):

Si daca folosesc coduri pe single player? Se intampla ceva? Ma da nu inteleg sunt mii de heckeri la cs 1.6 si mare parte nu sunt prinsi... Dar repet daca joc cu hack decat pe single player se intampla ceva?

| smartlollipop a răspuns (pentru MRmariusica):

Cu single player nu, dar daca joci pe servere cu admini on poti sa te trezesti cu PC-ul la pamant.

| ionita00 a răspuns:

Eu sunt admin pe un server, problema e ca ai luat destroy, iar aceasta comanda iti strica cs, atentie iti poate strica hardu la pc, eu te sfatuiesc sa te lasi de coduri

| MRmariusica explică (pentru ionita00):

Pai daca ma joc regulat nu o sa ma detecteze nu? Si ce legatura are cu hardul?
Dar daca o sa joc pe singleplayer o sa se strice ca pe singleplayer nu se poate intampla asta nu? Hei dar imi poti spune cum se numeste serveru tau ca poate joc pe al tau cu coduri dar daca dau de tine te las sa ma ucizi, ok?