| anonim_4396 a întrebat:

Am doua intrebari:
1. Mai functioneaza metin2 valmondial acum? Daca da va rog frumos sa imi dati siteul.
2. Va rog imi dati un metin gen valmondial? Cu armuri mai noi si mai ciudate, cu multe levele, sa cresit usor, cu epice la magazin...etc... Va rog si site. Multumesc Anticipat!

3 răspunsuri:
| Lecks a răspuns:

Metin2 DX este super armuri noi arme noi accesorii upgrade LVL Max 250 am si un cont de 250
ID:123aalleexx123
pass:termino sau mirana nu mai stiu sigur

| Lecks a răspuns:

Are armura cu 1150 aparare gratis de la lvl 50 pentru toate caracterele...are de toate. Funda?