| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare adresata jucatorilor OurWorld.stiu ca suna cam ciudat, imi puteti da si mie niste conturi OurWorld macar peste nivelul 20 sau daca nu, peste 15.trimiteti emailul si parola prin mesaj! dau funda, mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Shawty a răspuns:

Buna.Eu am cont Ourworld dar nu imi stiu la ce nivel il aveam... cred ca era mai jos de 15 si mai sus de 10... ti-l trimit prin mesaj daca il vrei il poti lua eu nu ma mai joc pe el.