| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU.
Am o întrebare... De ce când vreau să ascult vreo melodie pe youtube îmi apare aşa : An error occurred. Please try again later. Nu ştiu ce are de îmi apare că a apărut o eroare... precizez, îmi apare aşa de vreo 3 zile.
Fundă!

Răspuns Câştigător
| cata416 a răspuns:

Incearca alt browser parca si mie imi facea asa pana cand am reinstalat windowsul dar n-a fost o problema ca am folosit google chrome mie imi aparea erroarea aia pe opera big grin funda?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fa un update la Adobe flash player!

| oanalove1234567890 a răspuns:

Fa un update la Adobe flash player!