| lucyshefutzu a întrebat:

am o problema bara de jos unde scrie start nu stiu de ce dar acum e sus si nu stiu cum sa o pun plzzzz help

5 răspunsuri:
| TDT a răspuns:

Trage cu mouse-ul de ea pana jos, o sa se repozitioneze automat. Alta varianta, click dreapta pe bara, Properties si ai acolo taskbar location. Alegi Bottom si aia e.

| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Pur si simplu apasa pe ea si trege-o in jos unde vrei s-o pui

| Eyshan a răspuns:

Tii apasat pe ea si o muti inapoi jos

| Eyshan a răspuns:

Tii apasat pe ea si o muti inapoi jos

| maryngeorge a răspuns:

Du-te cu mausul pe bara dai clik opus si vezi sa nu fi bifata lock the taskbar dupa aceia te duci cu mausul pe bara de start ti apasat pe clik si te duci cu mausul in jos daca nu merge bifezi lock the taskbar si dupa aceia repeti te duci cu mausul pe bara ti clic si te duci cu el in jos si vezi ca merge 100%