| LauR95 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu Metin2.Ro Am instalat Metin2.ro s-a incarcat updateul si am intrat in el dupa acea am iesit si cand am vrut sa intru din nou Mi-a dat Automat Restart La Pc. Ce trebuie sa ii fac sa nu imi mai dea restart de fiecare data cand intru a 2-a Data in el! Am Eset nod32 antivirus V5.2.9.1! Va rog Dau Funda!

1 răspuns:
| Micheal a răspuns:

Presupun ca ai Windows Xp, daca e asa trebuie sa.ti pui service pack 3, este un update, si mai intra pe forum daca vrei sa afli cate ceva despre joc