| ByaBii a întrebat:

Am o problema,.Mi-am facut nu demult un cont pe facebook si cand il deschid im apare o chestie in care trebuie sa introduc un numar de telefon si un cod. Pana nu scriu alea nu ma lasa sa intru pe cont. Imi puteti spune ce sa fac va rog frumos. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| pintexim a răspuns:

Trebuie sa intri pe yahoo... si vezi ca ai primit de la ei un mesaj; uite-te in mesaj iar acolo ai acel cod scrie-l pe o hartie iar apoi cand intri din nou pe facebook scrie codul unde trebuie. Succes!

3 răspunsuri:
| Ciuuf a răspuns:

Scrie numarul tau de telefon si asteapta 5 secunde.
Vei primi prin mesaj cu codul si poti sa te conectezi la profilul tau!winking
Si eu am patit la fel. happy

Succes

| ByaBii explică:

Multumesc.

| Chitaila a răspuns:

Scrie-ti numarul de telefon si perimesti prin sms codul(gratuit)
daca nu iti merge numarul pune ina fata lui +4 sau +40.