| Danyel_5217 a întrebat:

Am O rugaminte enorma pentru voi.:
Am ramas in pana de jocuri straight face. As vrea daca se poate urmatoarele jocuri de unde sa le descarc cu link.:
Harry potter(oricare poate mai multe)
wrestling 2010 ( smackdown, royal romble)
Prototype (stiti jocul aparut nou in 2010 cu tipul alex infestat de virusul ala etc.)
Metin 2 Gx ( sa-l descarc corect si sa-mi mearga)
Asasins Cred( 1 sau 2)

Va rog sa-mi dati macar 2 din ele mai ales prototype :X ( sa nu im
i dati linuri aiurea sa numi mearga nici unul) pentru. funda
A da si pentru vot niste filmesad de descarcat)
Kung fu panda 2
Transformers 3: Dark Of The Moon
Pirates Of Carabbean 4 :On Stranger Tides
Harry Potter: ( Order Of Pheonix, Printul Semipur, Talismanele Mortii)
Legiunea (1, 2)
Macar 3 dintre ele.
Si altele mai noi pe care le stiti de genul asta ( mai ales horror)
Va rog frumos!
Sau puteti sa-mi spuneti de unde pot sa le descarc gratis cu subtitrare filmele si jocurile intregi. Va rog din suflet,!
Ms Anticipat.(scuze pentru categorie)

1 răspuns:
| Andrei_Calin_1979 a răspuns:

Halo4,vamos metin 2, call of duty, beterfield, dirt3, assasin's creed 1; 2; 3; la hermandad, aliens vs predator, L.A. noire ...etc. sper sa te ajute laughing)