| Alex_7720 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cand vreau sa raspund la cineva la o intrebare imi zice sa confirm emailul am dat click zice ca sa confirmat si apoi tot nu merge imi apare inca o data. Va rog spuneti-mi te trebuie sa fac

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate se intampla asa fiindca nu ai facut confirmarea inregistrarii pe TPU. Cand te-ai inregistrat pe TPU ai primit un mesaj, in contul tau de email, pe care l-ai indicat, prin care se cerea sa confirmi inregistrarea. Daca nu ai facut asta atunci cauta mesajul in acel cont, deschide-l si da clic in locul indicat din mesaj. Dupa aceea n-ar mai trebui sa ai probleme. Succes si numai bine!