| ZZG a întrebat:

Deci.am o prb, cand vreau sa raspund la o intrebare, imi apare ca trebuie sa confirm emailul, dar nu primesc notificarea, ce se intampla?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai aşteaptă! O vei primi.
Caută tot timpul şi în "Spam"!
Succes!

| silvius1734 a răspuns:

Daca esti pe yahoo mai asteapta pentru. ca yahoo gestioneaza foarte greu email-urile poate sa dureze chiar si 2-3 zile am avut si eu problema. asta

| Ruxuletz a răspuns:

Mi se intampla si mie ieri ceva de genul, doar ca primeam e-mailul pentru confirmare dar tot nu puteam posta comentarii. Astazi merge big grin

| teodora97 a răspuns:

Asta am patit si eu ieri am pus aceeasi intrebare.Nu o sa intample nimic, da odata sa confirmi iar apoi chiar daca iti apare stai linistita nu mai da o sa iti apara si raspunsu curand.