| ArianaDwen a întrebat:

Am si eu o intrebare,daca va uitati la disney channel si ati vazut reclama aceea cu agentul p (agantul p are nevoie de voi, credeti ca aveti stofa de agenti secreti etc) daca site-ul si jocurile dati-mi link va rog! funda :*

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| SarahParker a răspuns:

Si cred ca o sa iti mai trebuiasca asta https://registration.disneyinternational.com/....../login.htm aici iti faci cont disney, iti va cere Agentul P la un moment dat acest lucru.

| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Http://www.disney.ro/phineas-si-ferb/stunt.jsp?ident=agent-p-crew poftim, aici poti sa te joci jocul cu agentul P :D
FUNDA pentru primul raspuns?