| Andreea197 a întrebat:

happy Am si eu o intrebare pentru cei care au cont pe voyo. Eu nu am cont, si as vrea sa vad concertul Lala Band de Sambata. Daca imi fac cont gratuit il pot vedea? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Crisuu20 a răspuns:

Buna... Pai iti faci cont pe voyo si doar 7 zile poti vedea gratis aproape toate fimele. Sper ca te-am ajutatbig grin

| Andreiuşu a răspuns:

Cu cont gratuit nu poţi să vezi nimic... Apropo, dacă îţi faci acel cont de 7 zile gratis, trebuie să dai modalitate de plată, deci o să îţi ceară bani după cele 7 zile. Mai bine te duci la Bucureşti şi îl vezi. happy

| Andreea197 explică:

Eu nu as vrea sa imi fac cont cu 3 eur +tva pentru ca nu ma uit prea des la filme, etc. Dar as vrea sa vad concertul asta. Si daca imi fac un cont gratuit il pot vedea?