| elenicaelenutzaelena a întrebat:

Am si eu o mica problema. Eu sunt buna la muzica si profesorul vrea sa ma ia in corul scolii. Problema este ca am trac de scena si atunci cand trebuie sa cant in fata colegilor, a profesorilor etc. ma blochez. Ce sa fac? Eu chiar asi dori sa cant in corul scolii. Mersi anticipat. Dau funda happy :*

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Imagineaza-ti ca nu sunt in fata ta, sau ceva de genul, daca chiar vrei sa fii in corul scolii fa-o, nu lasa tracul sa nu te lase sa faci ceea ce vrei. Imagineaza-ti ceva frumos cum ar fi ca ei sunt papusilaughing Sau ceva de genul, dar daca nu merge du-te la psihologul scolii ca sa te ajute.
Dar tot cel mai bine ar fi sa incerci sa treci peste trac.
Sper ca te-am ajutathappy