| MusicMyLife a întrebat:

am si eu o rugaminte daca se poate... joc metin2 (ro) pe server corvus.am level 32 (nume: cristinam2). caut de mult iarba maimutei usoare pentru ca mi-a murit calul. va rog daca jucati si daca aveti ma puteti gasi pe metin2 stiind urmatoarele informatii :

Metin2: Ro
Server: Corvus
Ch: de obicei CH4
Nume: cristinam2
Level: 32-33 (cresc repede)

sau pe id de: cristinut_tony

Multumesc big grin

3 răspunsuri:
| emilie_8883 a răspuns:

Stiu ca pica si la pestera maimutelor din desert. dar ia`ti multe potiuni laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristinutza nu cred ca restul de pe TPU joaca m2... eu dau un sfat du-te cu un prieten in pestera maimuti usoare si acolo gasesti! pe la final
dai funda?

| AlynutzaLove a răspuns:

Daca ai 50k cumpara de la cineva care are