| Asined996 a întrebat:

am un skateboard....si mi se duce in dreapta/stanga gen, daca il imping se duce in dreapta fara sa ma pun pe el
Am strans suruburile acelea..insa nimic. Puteti sa imi dati si mie un sfat, cu sa fac sa nu se mai duca in parti?

2 răspunsuri:
| Black13LoL a răspuns:

Pai ai putea sa mai reglezi, sa incerci sa ii faci o reasamblare totala sa vezi daca cumva nu lipseste vreo piulita. chestii din astea. Oricum recomand Pennyboard, si eu am unul si este tot ceea ce iti poti dori.

| kys84 a răspuns:

Asa este skateboardul, si prietenului meu tot asa i se intampla. numai ca daca vrei un skate board de plimbat mai bine iei un pennyboard, daca tu ai un skateboard din acela mai mare ei bine ala e mai mult de facut scheme