| IamTitanum a întrebat:

Mi-am luat un skateboard si mereu o ia intr-o parte chiar si atunci cand doar il imping in fata, o ia rau de tot in stanga. Ce pot sa-i fac? Fundita :* :*

Răspuns Câştigător
| Cristi_9112 a răspuns:

SI eu am unul care face exact la fel.Acuma mai si depinde. de la ce firma e? cat ai dat pe el? si de unde l-ai luat? Daca ai dat mai mult de 1 milion pe el si e o firma mai cunoscuta incearca sa mai strangi din suruburile lui sau uitete daca macar axurile nu sunt strambe. Daca tot persista problema iti recomand sa-ti iei altul.