| ██████ 100%LuvPuffy'Ionika! a întrebat:

Are cineva serialul de la Windows 7 EnterPris?

>Funtahappy

1 răspuns:
| CosteaVlad a răspuns:

Metodele de verificare a activării Windows-ului de către Microsoft la versiunea 7 sunt ceva mai complexe decât la XP, așadar cu niciun serial nu-l vei putea activa. Dacă vrei dă-mi add pe id: vld_cst și-ți dau eu un crack, is working 100% peace sign. După aceea când o să dai click dreapta pe Computer - Proprietăți, îți va apărea acolo jos un chenar albastru, și-ți va spune că e activat și că e totul în regulă. Ți-aș da un link să-l iei dar chiar nu mai știu de prin ce colț al internetului l-am descărcat...
PS: Să dezinstalezi actualizarea KB971033 în caz că Windows-ul și-a instalat-o.
O seară bună! happy