| Baa_Cristi_1993 a întrebat:

Cum instalez metin2 mod pl pentru metin2 ro windows xp dau funta

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

1)Descarci hack-ul de pe site oficial.
Metin2 mod pl/download/skip ad/free download. linkul este : http://uploaded.net/file/sv5c399r

2)Il instalezi in gameforgelive/games/rou_ROU/metin2

3) dai pe autopatcher(niste pui) - apoi iti intra intr-un metin normal, iesi din tot.

4) cauti in folder o poza cu o ninjoaica. Acela este hack-ul (daca il vrei pe ecram dai click dreapta/send to/desktop)!

FUNDA :D?

3 răspunsuri:
| DarkLaden a răspuns:

Da facebook-ul tau pe privat.
Si eu il am si imi merge foarte bine laughing

| Toretto77 a răspuns:

1)il downloadezi.

2)il instalezi in folder cu mt2.

3)intri in folderul unde ai mt2 si ai o poza cu o ninjoaica dai pe el si dupa aia intro in metin.

FUNDA?

| Cata_Catalin_1996_F0Wl a răspuns (pentru Toretto77):

Stie careva cum imi pot instala mode pl pe windaws 10?