| Tymycy a întrebat:

As avea nevoi de ajutorul vostru. Am cumparat pentru prietenul meu o bratara de argint cu placuta si as dori sa gravez ceva in ea. Ceva foarte frumos. Oricat de lung ar fi, ca nu conteaza ca e destul de groasa. Multumesc mult

6 răspunsuri:
| DanAmarandei a răspuns:

"A toi" - simplu si elegant

| Funditaღ a răspuns:

,,Doar pentru tine''
,, Nu te voi uita niciodata''
,, Te voi iubi mereu/la bine si la greu'
Fundita? '

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna! Ce-ai spune sa ai un venit suplimentar?Id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com ,iti pot da mai multe detalii.

| fantoma29 a răspuns:

Fie ca aceasta bratara sa iti poarte noroc in viata si sa te ajute in momentele dificile.Ti-o daruiesc din toata inima al tau prieten/a pe vecie

| PysyYo a răspuns:

Pai eu dupa mine daca as fi in locul tau as grava numele lui sau initialele voastre cum doresty:X Dar un mic sfat nu grava ceva siropos ex:'' Te iubesc'' deoarece nu cred ca o va purta... Funda?winking

| 1258736464 a răspuns:

Te iubesc.sau esti viata mea(daca il iubesti)...
Esti viata mea si Nu pot exista fara tine.