| KidDuletzu a întrebat:

Bună TPU happy. As dori o metoda pentru a face rost de bani rapid! happy. Am nevoie de 3 milioane 500, urgent. Ceva, o metoda, pentru a face bani. Am 12 ani. Ce pot face? Am mare nevoie, pana la Craciun. Thx happy

1 răspuns:
| secretname_8475 a răspuns:

Intra pe site.ul simishop.ro cumperi de 50 de lei baze de lanticuri, ratari+pandantive. gasesti acolo orice fel si orice model si sunt ieftine, iar dupa aceea faci de exemplu un coliei pui pandantivul pe baza de colier si il vinzi cu 10 lei, tu dai pe el 3.5 lei si scoti 7 lei la un coliei de exemplu baza de colier este 1 leu, iar pandantivul este 2.5 succes!

Întrebări recente