| Lalalalalalalalaaaaaaaa a întrebat:

As dori sa va cer o parere, dar fara mistouri va rog.

http://oi54.tinypic.com/4vkec8.jpg

Va place?

Sapca este una cumparata.

Vesta+gluga, facute de mine.

Esarfa-din servetel umdet pictat cu creion de ochi, facut de mine.

Tricoul, facut de mine.

Pantalonii-confectionati dintr-o fusta de-a mea-m a ajutat sora mea la ei.

Si incaltarile sunt focute tot de sora mea.

Daca observati are si MP3...(o ascutitoare captusita cu servetel,, butoanele,, au fost desenate, iar firul este facut din ata alba.

Barba(,, ciocul,, cum se mai spune) este desenata, la fel ca si percingul de la buza.

Daca observati are si podoaba capilara, care a fost bineinteles lipita/(suvitele le am dintr-un catalog).

Astea-s gagicile lui:

http://oi54.tinypic.com/vs2s1s.jpg

Costumele de baide sunt facut de mine si de sora mea dintr-o fusta veche.

Deci ne pricepem? O sa mai postam...

Dau funda celui care spune sincer ce ii place si ce nu, justificand de ce.La restul voturi.

2 răspunsuri:
| TheFeeye a răspuns:

Esti ciudata o.o.

| deyutzaa_7457 a răspuns:

E ceva.imi plac dar nu combinate asa. zici ca esti din egipt cu ciocul ala si bluza...trebuiesc altfel combinate...si apropo pentru ce cioc? pantalonii puteau sa fie scurti nu chiar 3 sferturi si mi se pare ca aveai si colanti pe dedesubt. fara colanti ar fi mai bine