| agirll a întrebat:

Buna TPU as vrea sa fac o farsa dar nu stiu cum..imi dati ceva idei dar nu numai una mai multe fundahappy

2 răspunsuri:
| Alexxutzaa a răspuns:

Sa te duci in clasa in pauza si sa spui ca nu mai faceti ora viitoare(Ca te a anuntat pe tine un profesor)
Si dupa ce vezi ca se imbraca toti si dupa ce se termina de bucurat poti sa le spui ca a fost o farsa sau iei sticla de apa de la un coleg fără să te vadă iei sare ( îţi aduci de`acasă) şi o pui in sticlă laughing La mine a mers sau Scimba meniul telefoanelor mobile in alta limba.Cand eu o vor schimba la loc, tu o dai din nou la limba straina.

Lasa-le un mesaj de pe un nr.necunoscut in care poti scrie:,, Va multumim ca ati cimparat produsele noastre.Suma de...va fi adaugata in plata facturii dumneavoastra."

Comporta-te ca si cum ai avea un prieten imaginar, si vorbste de fata cu ei cu prietenul imaginar. Spune-le ca a avea un prieten imaginar este cel mai tare lucru!

Ia un corn de la chisc(bineinteles cand ti-e foame) si prefa-te ca v-ati cu el in banca, in timp ce bati cu piciorul in podea. Dupa care spui,, De cand e cormul asta? "

Spune-le ca te-ai intalnit cu un domn mare si fioros pe stada care ti-a spui sa ii transmiti ca trebuie sa platesca urgent suma pe care o datoreaza, pentru ca altfel o sa o incurce.

Schimba copertele colegilor intre el, la fel si pixirile sau caietele.Se vor intreba ce s-a intamplat!

| Avocado7 a răspuns:

Daca vrei sa o faci unuia dintre membri familiei:
1. Pune faina in uscatorul de par inainte ca cineva sa il foloseascabig grin
2. Pune un sarpe de plastic sub patura cuiva.
3.Ascunde-i lucrul preferat al persoanei si spune-i ca la-i aruncat in WC.(O sa mearga)
4.In timp ce doarme deseneaza-o(machiaz-o)pe fata(e foarte amuzant)
5.Zi ca te-ai jucat pe telefonul ei si la-i stricat happy
Sper sa ai noroc!